• Personenwagens
  • Bedrijfswagens
  • Trucks
  • smart

Bereikbaarheid Smeets Autogroep

  •  

Bereikbaarheid Smeets Autogroep

 

088 - 889 1234



24-uurs servicedienst (buiten openingstijden)

Mocht u buiten onze reguliere openingstijden contact met Mercedes-Benz willen opnemen.

  • 008001 77 77 777 voor Personenwagens
  • 008002 64 77 777 voor Mercedes-AMG

  • 008002 77 77 777 voor Smart
  • 008003 77 77 777 voor Bestelwagens
  • 008005 77 77 777 voor Trucks
Alternatief nummer: 020-65-45-266



Correspondentieadres

Voor alle vestigingen:

Smeets Autogroep
Postbus 3029
6401 DM Heerlen

BTW-nummers

 Smeets M.B. Zuid-Limburg B.V.  NL0017.34.726.B01
 Smeets M.B. Eindhoven B.V.  NL8102.02.219.B01
 Smeets M.B. Venlo B.V. NL8530.66.048.B01 




Algemeen Directeur
Marc Spijker
marc@smeets.ag
06 27 38 57 77

Verkoopdirecteur

Personenwagens/Bedrijfswagens

René Jennen

rene@smeets.ag

06 46 732 315

Verkoopdirecteur
Trucks
Ronald Demandt
ronald@smeets.ag
06 53 56 26 26

Directeur 

Aftersales

Dave Werry

dave@smeets.ag

06 45 33 54 42

Financieel Directeur

Pieter Dörssers

pieter@smeets.ag

06 55 82 54 55


Specialist Connectiviteit 

Guido Theis

guido@smeets.ag

06 55 160 199

Parts- en aftersales manager Trucks

Tim Janssen

t.janssen@smeets.ag

06 46 312 152

Marketing & Communicatie

Bram van Breda

bram@smeets.ag

06 45 24 74 59

Debiteurenadministratie

debiteuren@smeets.ag

045 560 99 22


Directeur / Eigenaar
Math Smeets
math@smeets.ag
045 560 99 29

 

 

Waar bent u naar op zoek?