• Personenwagens
  • Bedrijfswagens
  • Trucks
  • smart

Bereikbaarheid Smeets Autogroep

088 - 889 1234



24-uurs servicedienst (buiten openingstijden)

Mocht u buiten onze reguliere openingstijden contact met Mercedes-Benz willen opnemen.

  • 008001 77 77 777 voor Personenwagens
  • 008002 64 77 777 voor Mercedes-AMG

  • 008002 77 77 777 voor Smart
  • 008003 77 77 777 voor Bestelwagens
  • 008005 77 77 777 voor Trucks
Alternatief nummer: 020-65-45-266



Correspondentieadres

Voor alle vestigingen:

Smeets Autogroep
Postbus 3029
6401 DM Heerlen

BTW-nummers

 Smeets M.B. Zuid-Limburg B.V.  NL0017.34.726.B01
 Smeets M.B. Eindhoven B.V.  NL8102.02.219.B01
 Smeets M.B. Venlo B.V. NL8530.66.048.B01 




Algemeen Directeur
Math Smeets
math@smeets.ag
045 560 99 29
Financieel Directeur
Pieter Dörssers
pieter@smeets.ag
045 560 99 20
Directeur Bedrijfswagens
Ronald Demandt
ronald@smeets.ag
045 560 99 40
Verkoopleider Personenwagens
Artan Djemajlji
artan@smeets.ag
06 22 402 890
Verkoopleider Bedrijfswagens
René Jennen
rene@smeets.ag
06 46 732 315
After Sales Manager Personenwagens
Edwin Meijers
edwin@smeets.ag
045 560 99 42
After Sales Manager Bedrijfswagens
Math Smeets
m.smeets@smeets.ag
045 560 99 29
Specialist Connectiviteit Vans & Trucks
Guido Theis
guido@smeets.ag
06 - 55 160 199
Partsmanager
Tim Janssen
t.janssen@smeets.ag
06 46 312 152
Marketing & Communicatie
marketing@smeets.ag
040 249 89 00
Debiteurenadministratie
debiteuren@smeets.ag
045 560 99 22
 

 

 

Waar bent u naar op zoek?