Contactpersonen Smeets Autogroep


Wilt u zo snel mogelijk geholpen worden? Bel dan met ons Klant Contact Centrum op 088-889-1234

Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, staan op deze pagina een aantal directe e-mailadressen en telefoonnummers. 


24-uurs servicedienst (buiten openingstijden)

Mocht u buiten onze reguliere openingstijden contact met Mercedes-Benz willen opnemen, maak dan gebruik van onze 24H service.


00800-1-77-77-777 voor Personenwagens

00800-2-64-77-777 voor Mercedes-AMG
00800-2-77-77-777 voor Smart
00800-3-77-77-777 voor Bestelwagens
00800-5-77-77-777 voor Trucks
Alternatief nummer: 020-65-45-266.


Eindhoven

Verkoop bestelwagens
Stefan Borgers
stefan@smeets.ag
06 11 602 652

Verkoop bestelwagens
Mike van Haaren
mike@smeets.ag

06 11 218 141

Verkoop bestelwagens
Marco van Heeswijck

marco@smeets.ag

06 41 420 964

Verkoop Trucks
Max Verhagen
max@smeets.ag
06 50 879 216

Servicemanager
Rob van Poppel
r.vanpoppel@smeets.ag
040 249 89 10

Werkplaatsreceptie
Olivier Zantinge
o.zantinge@smeets.ag
040 249 89 08

Magazijn
magazijn.eindhoven@smeets.ag
040 249 89 19



Venlo Personenwagens

Verkoop personenwagens
Jeroen Janssen
j.janssen@smeets.ag

06 15 429 823

Werkplaatsreceptie

Brain Mertens

b.mertens@smeets.ag

077 207 99 21

Magazijn
Zie Venlo Bedrijfswagens 



Venlo  Bedrijfswagens

Verkoop bestelwagens
Roy Stevens

roy@smeets.ag
06 15 439 642

Verkoop bestelwagens
Lara Wolff
lara@smeets.ag
077 207 99 04

Verkoop Trucks
John Reinders
j.reinders@smeets.ag
06 46 950 093

Werkplaatsreceptie
Roy Kessels
r.kessels@smeets.ag
077 207 99 12

Magazijn
magazijn.venlo@smeets.ag

077 207 99 07

   


Ittervoort   

Vestigingsmanager

Artan Djemajlji

artan@smeets.ag

06 22 402 890

Verkoop Personenwagens

Maarten Goossens
maarten@smeets.ag
06 54 304 200

Verkoop Bestelwagens

Twan Moers

twan@smeets.ag

06 520 278 36

Verkoop Trucks
John Reinders
j.reinders@smeets.ag
06 46 950 093

Verkoop Personenwagen occasions

Sven Hendrix

s.hendrix@smeets.ag

06 29 45 21 70

Verkoop Personenwagen occasions
Patrick Coerver
patrick@smeets.ag
06 347 97 393

Verkoop Bestelwagen occasions

Roger van den Boom

roger@smeets.ag

06 55 756 963

Verkoop Bestelwagen occasions

Hans Caris
hans@smeets.ag
06 29 005 505

Werkplaatsreceptie Personenwagens
Richard van de Winkel
r.vandewinkell@smeets.ag
0475 39 99 10

Werkplaatsreceptie Personenwagens

Bas Theunissen

b.theunissen@smeets.ag

0475 39 99 11

Werkplaatsreceptie Bedrijfswagens
Roel van Bommel
r.vanbommel@smeets.ag
0475 39 99 09

Magazijn

magazijn.ittervoort@smeets.ag

0475 39 99 14


Heerlen

Telefoniste
info@smeets.ag

045 560 99 00

Verkoop Personenwagens

Jeroen Wijnands

jeroen@smeets.ag

06 12 234 422

Verkoop Personenwagens

John Waterreus
j.waterreus@smeets.ag
06 15 320 636

Verkoop Personenwagens
Bob Arets

b.arets@smeets.ag

06 11 848 189

Verkoop bestelwagens
Marcel Verhoeven
marcel@smeets.ag
06 54 39 33 30

Verkoop bestelwagens

Rob de Krom 

r.dekrom@smeets.ag
045 560 99 14

Verkoop Trucks
Peter Lucker
peter@smeets.ag
06 55 366 488

Werkplaatsreceptie personenwagens

Paul Alzer

p.alzer@smeets.ag

045 560 99 08

Werkplaatsreceptie Bedrijfswagens
Joop Hansen

j.hansen@smeets.ag

045 560 99 11

Werkplaatsreceptie Bedrijfswagens
Roland Kesselaer

r.kesselaer@smeets.ag

045 560 99 10

Servicemanager Trucks
Paul Beunen
p.beunen@smeets.ag
045 560 99 28

Werkplaatsreceptie Schadeherstel

Michel Habets

m.habets@smeets.ag

045 560 99 39

Werkplaatsreceptie Schadeherstel
Albert Klaassen
a.klaassen@smeets.ag
045 560 99 38

Servicemanager Schadeherstel

Toon Moerkerk

t.moerkerk@smeets.ag

045 560 99 39

Magazijn
partspro@smeets.ag
045 560 99 07

 


Maastricht

Verkoop Personenwagens

Ludo Reuters

l.reuters@smeets.ag

043 350 99 04

Werkplaatsreceptie
Rob Janssen

r.janssen@smeets.ag

043 350 99 09

Magazijn
Maurice Stassen

magazijn.maastricht@smeets.ag

043 350 99 05

 


Algemeen


Algemeen directeur
Math Smeets
math@smeets.ag
045 560 99 29

Financieel Directeur
Pieter Dörssers
pieter@smeets.ag
045 560 99 20

Directeur Bedrijfswagens
Ronald Demandt
ronald@smeets.ag
045 560 99 40

Verkoopleider Personenwagens
Artan Djemajlji

artan@smeets.ag

06 22 402 890

Verkoopleider Bedrijfswagens
René Jennen
rene@smeets.ag
06 46 732 315

After Sales Manager Personenwagens
Edwin Meijers
edwin@smeets.ag
045 560 99 42

After Sales Manager Bedrijfswagens
Antony van Lierop
a.vanlierop@smeets.ag
040 - 249 89 27

Partsmanager

Tim Janssen

t.janssen@smeets.ag

06 46 312 152

Marketing & Communicatie
marketing@smeets.ag
040 248 89 00

Debiteurenadministratie
debiteuren@smeets.ag
045 560 99 22

  


    Personenwagens Bestelwagens Trucks Smart