Contactpersonen Smeets Autogroep

Wilt u zo snel mogelijk geholpen worden?

Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, staan op deze pagina een aantal directe e-mail adressen en telefoonnummers. Kunt u de juiste persoon niet vinden? Neem dan gerust contact op met het klanten contact center op het nummer 040 249 89 00.

24-uurs servicedienst (buiten openingstijden)
Mocht u buiten onze reguliere openingstijden contact met Mercedes-Benz willen opnemen, maak dan gebruik van onze 24-H service.
Vanaf een vast toestel: 00800 177 77 777 voor Mercedes-Benz Personenwagens.
Vanaf een vast toestel: 00800 277 77 777 voor Smart.
Vanaf een vast toestel: 00800 377 77 777 voor Mercedes-Benz Vans
Vanaf een vast toestel: 00800 577 77 777 voor Mercedes-Benz Trucks
Vanaf een mobiel toestel: 020 6545266.

Smeets Autogroep algemeen
   
Klant Contact Centrum klanten@smeets.ag 040 249 89 00
Algemeen directeur Math.Smeets@smeets.ag 045 560 99 29
Financieel directeur Pieter.Dörssers@smeets.ag 045 560 99 20
Directeur bedrijfswagens Ronald.Demandt@smeets.ag 045 560 99 40
Verkoopleider personenwagens Jeroen.Wijnands@smeets.ag 045 560 99 03
Aftersales manager Personenwagens Edwin.Meijers@smeets.ag 045 560 99 16
Key Accountmanager onderdelen (PartsPro) Tim.Janssen@smeets.ag 06 46 312 152
Debiteurenadministratie debiteuren@smeets.ag 045 560 99 22
Marketing/communicatie marketing@smeets.ag 040 249 89 00
Eindhoven

Verkoop bestelwagens Olav.Maagdenberg@smeets.ag  06 29 436 286
Verkoop bestelwagens Stefan.Borgers@smeets.ag 06 11 602 652
Verkoop bestelwagens Hans.Caris@smeets.ag 06 29 005 505
Verkoop bestelwagens Marco.vanHeeswijck@smeets.ag 06 41 420 964
Verkoop trucks Paul.Douma@smeets.ag 06 15 292 954
Verkoop trucks Max.Verhagen@smeets.ag 06 50 879 216
Driver Trainer trucks Ron.Hoogervorst@smeets.ag 06 57 885 457
Service manager Joost.Baken@smeets.ag 040 249 89 00
Werkplaatsreceptie Rob.vanPoppel@smeets.ag 040 249 8910
Werkplaatsreceptie r.vandenreek@smeets.ag 040 249 89 08
Werkplaatsreceptie e.vanlieshout@smeets.ag 040 249 89 18
Magazijn magazijn.eindhoven@smeets.ag 040 249 89 19
Venlo Personenwagens
   
Vestigingsmanager Artan.Djemajlij@smeets.ag 077 207 99 16
Werkplaatsreceptie Richard.vandewinkel@smeets.ag 077 207 99 21
Magazijn magazijn.venlo@smeets.ag 077 207 99 07
Venlo Bedrijfswagens
   
Verkoop bestelwagens Roy.Stevens@smeets.ag 077 207 99 04
Verkoop trucks Peter.Bastiaens@smeets.ag 077 207 99 06
Werkplaatsreceptie J.maessen@smeets.ag 077 207 99 00
Magazijn magazijn.venlo@smeets.ag 077 207 99 07
Ittervoort
   
Vestigingsmanager artan@smeets.ag 047 539 99 02 
Verkoop personenwagens jasper@smeets.ag
047 539 99 03 
Verkoop bestelwagens/ Used1 roger@smeets.ag 047 539 99 04
Verkoop trucks j.reinders@smeets.ag 047 539 99 23
Verkoop personenwagen occasions artan@smeets.ag
047 539 99 02 
Verkoop personenwagen occasions  patrick@smeets.ag 047 553 99 03
Service manager m.vaes@smeets.ag 047 539 99 18
Werkplaatsreceptie bedrijfswagens r.coenen@smeets.ag 0475 39 99 09
Werkplaatsreceptie personenwagens r.vandewinkel@smeets.ag 047 539 99 10
Magazijn magazijn.ittervoort@smeets.ag 047 539 99 14
Heerlen
   
Algemeen/telefoniste info@smeets.ag 045 560 99 00
Verkoop personenwagens maarten@smeets.ag 045 560 99 04
Verkoop personenwagens carlo@smeets.ag  045 560 99 13
Verkoop bestelwagens marcel@smeets.ag 06 54 393 330
Verkoop bestelwagens bart@smeets.ag 06 55 160 199
Verkoop trucks peter@smeets.ag 045 560 99 33
Servicemanager schadeherstel r.westerkamp@smeets.ag 045 560 99 39
Werkplaatsreceptie personen p.alzer@smeets.ag 045 560 99 09
Werkplaatsreceptie personen f.kreidler@smeets.ag 045 560 99 45
Werkplaatsreceptie trucks j.hansen@smeets.ag 045 560 99 11
Receptie trucks b.schrijvers@smeets.ag 045 560 99 10
Service manager trucks p.beunen@smeets.ag 045 560 99 28
Werkplaatsreceptie schadeherstel m.habets@smeets.ag 045 560 99 39
Werkplaatsreceptie schadeherstel  a.klaassen@smeets.ag 045 560 99 38
Magazijn partspro@smeets.ag 045 560 99 07
Maastricht
   
Vestigingsmanager john@smeets.ag 043 350 99 04
Magazijn m.stassen@smeets.ag 043 350 99 05 
Service manager r.janssen@smeets.ag
043 350 99 09