Contactpersonen Smeets Autogroep

Wilt u zo snel mogelijk geholpen worden?

Om u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, staan op deze pagina een aantal directe e-mail adressen en telefoonnummers. 

Kunt u de juiste persoon niet vinden? Neem dan gerust contact op met het klanten contact center op het nummer 040 249 89 00.

24-uurs servicedienst (buiten openingstijden)
Mocht u buiten onze reguliere openingstijden contact met Mercedes-Benz willen opnemen, maak dan gebruik van onze 24-H service.
Vanaf een vast toestel: 00800 177 77 777 voor Mercedes-Benz Personenwagens.
Vanaf een vast toestel: 00800 277 77 777 voor Smart.
Vanaf een vast toestel: 00800 377 77 777 voor Mercedes-Benz Vans
Vanaf een vast toestel: 00800 577 77 777 voor Mercedes-Benz Trucks
Vanaf een mobiel toestel: 020 6545266.

Smeets Autogroep algemeen
   
Klant Contact Centrum klanten@smeets.ag 040 249 89 00
Algemeen directeur Math.Smeets@smeets.ag 045 560 99 29
Financieel directeur Pieter.Dörssers@smeets.ag 045 560 99 20
Directeur bedrijfswagens Ronald.Demandt@smeets.ag 045 560 99 40
Verkoopleider bestelwagens Rene.Jennen@smeets.ag 045 560 99 31
Verkoopleider personenwagens Sjors.Hoogstraten@smeets.ag 077 207 77 19
Aftersales manager personenwagens Edwin.Meijers@smeets.ag 045 560 99 16
Aftersales manager bedrijfswagens Antony.vanLierop@smeets.ag  040 249 89 00
Partsmanager, Key Account (PartsPro) Tim.Janssen@smeets.ag 06 46 312 152
Debiteurenadministratie debiteuren@smeets.ag 045 560 99 22
Marketing/communicatie marketing@smeets.ag 040 249 89 00
Eindhoven

Verkoop bestelwagens Stefan.Borgers@smeets.ag 06 11 602 652
Verkoop bestelwagens Hans.Caris@smeets.ag 06 29 005 505
Verkoop bestelwagens Marco.vanHeeswijck@smeets.ag 06 41 420 964
Verkoop bestelwagens Mike.vanHaaren@smeets.ag 06 11 218 141
Verkoop trucks Max.Verhagen@smeets.ag 06 50 879 216
Service manager Rob.vanPoppel@smeets.ag 040 249 89 10
Werkplaatsreceptie Edwin.vanLieshout@smeets.ag 040 249 89 18
Magazijn magazijn.eindhoven@smeets.ag 040 249 89 19
Venlo Personenwagens
   
Vestigingsmanager, verkoop personenwagens Jeroen.Janssen@smeets.ag 077 207 99 16
Werkplaatsreceptie Brain.Mertens@smeets.ag 077 207 99 21
Magazijn magazijn.venlo@smeets.ag 077 207 99 07
Venlo Bedrijfswagens
   
Verkoop bestelwagens Roy.Stevens@smeets.ag 077 207 99 04
Verkoop bestelwagens Lara.Wolff@smeets.ag 077 207 99 04
Verkoop trucks John.Reinders@smeets.ag 077 207 99 06
Werkplaatsreceptie Joep.Maessen@smeets.ag 077 207 99 00
Magazijn magazijn.venlo@smeets.ag 077 207 99 07
Ittervoort
   
Vestigingsmanager, verkoop occasions Artan.Djemajlji@smeets.ag 047 539 99 02 
Verkoop personenwagens Jasper.Schmeits@smeets.ag
047 539 99 03 
Verkoop bestelwagens Twan.Moers@smeets.ag 047 539 99 20
Verkoop bestelwagens Robbie.Geurts@smeets.ag 047 539 99 26
Verkoop trucks John.Reinders@smeets.ag 047 539 99 23
Verkoop personenwagen occasions Sven.Hendrix@smeets.ag 047 539 99 24
Verkoop personenwagen occasions  Patrick.Coerver@smeets.ag 047 553 99 03
Verkoop bestelwagen occasions (Used 1) Roger.vandenBoom@smeets.ag 047 539 99 04
Service manager bedrijfswagens Morgan.Vaes@smeets.ag 047 539 99 18
Werkplaatsreceptie bedrijfswagens Roel.vanBommel@smeets.ag 0475 39 99 09
Werkplaatsreceptie personenwagens Richard.vandeWinkel@smeets.ag 047 539 99 10
Magazijn magazijn.ittervoort@smeets.ag 047 539 99 14
Heerlen
   
Algemeen/telefoniste info@smeets.ag 045 560 99 00
Verkoop personenwagens, luxe segment Jeroen.Wijnands@smeets.ag  045 560 99 03
Verkoop personenwagens Maarten.Goossens@smeets.ag 045 560 99 04
Verkoop personenwagens Carlo.Oberdorf@smeets.ag  045 560 99 13
Verkoop bestelwagens Marcel.Verhoeven@smeets.ag 06 54 393 330
Verkoop bestelwagens Bart.Savelkoul@smeets.ag 06 55 160 199
Verkoop trucks Peter.Lucker@smeets.ag 045 560 99 33
Werkplaatsreceptie personenwagens Paul.Alzer@smeets.ag 045 560 99 09
Werkplaatsreceptie bedrijfswagens Joop.Hansen@smeets.ag 045 560 99 11
Werkplaatsreceptie bedrijfswagens Bart.Schrijvers@smeets.ag 045 560 99 10
Service manager trucks Paul.Beunen@smeets.ag 045 560 99 28
Service manager schadeherstel Toon.Moerkerk@smeets.ag 045 560 99 39
Werkplaatsreceptie schadeherstel Michel.Habets@smeets.ag 045 560 99 39
Werkplaatsreceptie schadeherstel  Albert.Klaassen@smeets.ag 045 560 99 38
Magazijn partspro@smeets.ag 045 560 99 07
Maastricht
   
Vestigingsmanager, verkoop personenwagens John.Waterreus@smeets.ag 043 350 99 04
Service manager, receptie Rob.Janssen@smeets.ag
043 350 99 09
Magazijn  Maurice.Stassen@smeets.ag 043 350 99 05